mazowieckie | Ogladane 735 razy
Zamienię mieszkanie » Warszawa
Mieszkaniew Ząbkach na granicy z Rembertowem 3 pokoje 45 metrów z zagospodarowanym zielonym tarasem (również 45 metrów) , osiedle zamkniete , przy samym lesie , z garażem na dwa auta. Blisko Centum Handlowe M1 , szkoły, przedszkola, szpital , kosciól, kawiarnie , kino. Nowoczesne prężnie rozwijające się osiedle . Mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD ,umeblowane , wanna z hydromasażem , szafy wnękowe , zabudowa kuchenna +sprzęt AGD (zmywarka ,lodówka,pralka, kuchenka , piekarnik,mikrofala ) Kuchnia otwarta.
Zamienię na podobne mieszkanie w Legionowie , Jabłonnej lub większe w EŁKU , ewentualnie dom pod Nasielskiem
| Oferta z dnia: |
2010-08-11 |
| Numer oferty: |
46127 |
| Ogladane: |
735 razy |
| Cena: |
350000 zł do negocjacji |
| Status własności: |
Hipoteczne |
| Liczba pokoi: |
3 |
| Piętro: |
1 |
| Liczba pięter: |
3 |
| Powierzchnia: |
45 m2 |
| Oddany do użytku: |
Nowe |
| Materiał budowlany: |
Cegła |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Balkon, Taras / Patio, Okna nowe plastikowe, Garaż, Garaż podziemny, Osiedle strzeżone, Telewizja kablowa, Dostęp do internetu, Plac zabaw, |
| Miejscowosc: |
Warszawa |
| Powiat: |
Warszawa |
| Gmina: |
Warszawa |
| Telefon komórkowy: |
602-450-080 |
| Osoba do kontaktu: |
Dorota |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2010-03-16

Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. Powierzchnia 87 a ( 8700 m2). Położenie niedaleko od Radomia około 27 km. Znajduje się we wsi Wola Lipeniecka Duża(województwo mazowieckie). Dobry dojazd, droga asfaltowa. Działka w sasiedztwie z innymi działkami budowlanymi.
więcej.. »
Z dnia: 2009-11-26

Jedyne takie miejsce...
Warszawa /Miedzeszyn/ dom o oryginalnej architekturze. Działka o powierzchni 1400 m.kw., z własną uliczką dojazdową i niespotykaną konfiguracją terenu - blisko 1200 m.kw. tworzy płaskowyż na wysokości kilku metrów, na który wchodzi się z uliczki dojazdowej schodami. Całość ogrodzona murem. Garaż w skarpie. Na działce starodrzew, wiele krzewów. Własne ujęcie wody,
więcej.. »
Z dnia: 2009-12-15

Noclegi dla pracowników w Ożarowie Mazowieckim. Blisko trasy Poznańskiej, dobry dojazd do centrum Warszawy. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z tv, dostęp do kuchni, łazienka. Cena do uzgodnienia.
więcej.. »
Z dnia: 2009-09-25

Mam do wynajecia 2-osobowy pokój 22m, jasny, umeblowany z balkonem dla dwóch spokojnych studentek bez nałogów. Pokój w mieszkaniu dwu pokojowym na parterze. W mieszkaniu pralka, lodówka, mikrofalówka. Blok nowe budownictwo, na osiedlu kabaty(Ursynów) bardzo blisko metra kabaty- dojazd do centrum ok. 20 min, w pobliżu tesco i lasu kabackiego, bardzo dobry dojazd do SGGW.
więcej.. »