+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:
Faq - najczęsciej zadawane pytania

1. Czym jest Mieszkaniowy.com?
2. Jak dodać ogłoszenie ?
3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?
4. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.
5. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?
6. Jak usunąć ogłoszenie?
7. Jak mogę skontaktować się z właścicielem oferty zamieszczonej w serwisie ?
8. Jakie formy reklamy dostępne są na www.mieszkaniowy.com ?

1. Czym jest mieszkaniowy.com?

Mieszkaniowy jest to serwis w całości poświecony branży nieruchomości. Portal ten umożliwi Państwu bezpłatne zamieszczanie własnych ofert, proste wyszukiwanie i darmowy dostęp do naszej bazy ogłoszeń.


2. Jak dodać ogłoszenie ?

Aby dodać ogłoszenie należy wybrać opcje "dodaj ogłoszenie", która znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie należy zarejestrować się, podając jako login, działający adres mail oraz wpisać dobrowolnie wybrane hasło i podążać za instrukcjami, które poprowadzą Państwa do końca rejestracji. Ostatnim krokiem jest załogowanie się poprzez wprowadzenie maila oraz hasła poprzednio wybranego.

3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?

Administrator mieszkaniowy.com jest zobowiązany do zatwierdzenia lub odrzucenia ogłoszenia a czasie nie dłuższym niż 48h.


4. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?

Aby wyróżnic ogłoszenie należy posiadać aktywne ogłoszenie w Panelu Klienta i wybrac opcje "Wyróżnij ofertę" po dokonaniu wyboru płatności oferta będzie wyświetlała sie przez okres 14 dni na stronie głownej i w pod kategorii.


5. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.

W przypadku gdy ogłoszenie nie spełnia warunków regulaminu, ma nie pełne podstawowe dane jest kasowane i znika z Panelu Klienta. A by uniknać tego problemu, należy stosować się do regulaminu i wypełniać podstawowe dane o nieruchomości.


6. Jak usunąć ogłoszenie?

By usunąć poprzednio dodane przez Państwa ogłoszenie należy załogować się poprzez odnośnik, który znajduje się w stopce na dole strony "logowanie" i wybrać opcje skasuj ofertę.

7. Jak mogę skontaktować się z właścicielem oferty zamieszczonej na www.mieszkaniowy.com.?

Aby skontaktować się z właścicielem należy odnaleźć dane kontaktowe, które znajdują się w wizytówce oferty. W razie braku jakichkolwiek danych, można skorzystać z formularza "wiadomość do autora oferty"
( wiadomość zostanie wysłana jako mail poprzez serwis www.mieszkaniowy.com), który również znajduje się w wizytówce ogłoszenia.


8. Jakie formy reklamy dostępne są na www.mieszkaniowy.com ?

Oto przykładowe formy reklamy, jakie mamy Państwu do zaoferowania :
- artykuł sponsorowany
- kampania banerowa
- mailing
- link tekstowy
- płatne wyróżnienie ofert

W celu ustalenia indywidualnych warunków prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

wykonano w ≈ 0.621120 sek