małopolskie | Ogladane 216 razy
Sprzedam mieszkanie » Kraków
Niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kameralnym bloku wielorodzinnym(6 mieszkań w klatce). Blok usytuowany w bardzo spokojnej okolicy w niewielkiej
odległości od Galerii Kazimierz.
W bliskiej odległości węzeł komunikacyjny (tramwaj, autobus). Odległość do rynku ok. 20min. pieszo. W bliskiej odległości bulwary wiślane. Wybudowany w 1995 roku dwupiętrowy budynek jest wyjątkowo zadbany. Drugi poziom
wykończony w 2001r. Przy drzwiach wejściowych zamontowany jest domofon a przy wejściu na piętro krata zabezpieczająca. Mieszkanie o wysokim standardzie. W maju odnowiona cała elewacja budynku. Blok posiada zamknięty dziedziniec wewnętrzny.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i zajmuje dwa poziomy.
Na pierwszym poziomie są 4 pokoje. Dwa pokoje (każdy 13 m2), salon (20 m2), gabinet (10m2), kuchnia (12m2), łazienka z toaletą (4m2), toaleta oraz niewielka garderoba.
Kuchnię można połączyć z salonem. Na drugie piętro prowadzą stabilne drewniane schody. Drugi poziom to dwa pokoje, aneks telewizyjno-komputerowy oraz niewielka łazienka. Całe drugie piętro klimatyzowane (klimatyzacja oddzielna dla każdego pokoju). Mieszkanie posiada bardzo ładnie wykończone łazienki i toalety, wszędzie są flizy i terakota. Podobnie w kuchni. W przedpokojach zastosowano granito-gres, natomiast w pokojach piękny jasny parkiet. Na ścianach gładź gipsowa malowana. Do mieszkania doprowadzona siła,osobne fazy, zabezpieczenie prądowe i przeciwporażeniowe(możliwość podłączenia gazu). Niewątpliwym atutem mieszkania są piękne mahoniowe drzwi z witrażami.
Mieszkanie jest niezwykle słoneczne. Okna wychodzą na stronę wschodnią i zachodnią. Z pokoi jest wyjście na dwa duże balkony. Dużo słońca przepuszczają również okna
dachowe. Mieszkanie zostało zabezpieczone alarmem(I,II poziom, piwnica, garaż) i drzwiami antywłamaniowymi.
Do mieszkania doprowadzone wszystkie media oraz telefon i Internet. Przynależy do niego
również piwnica i pomieszczenie gospodarcze. Do mieszkania należy również ocieplany, ok. 20m2 garaż z osobnym wejściem. Przy budynku miejsca parkingowe–podwórko zamykane bramą.
| Oferta z dnia: |
2008-06-17 |
| Numer oferty: |
23181 |
| Ogladane: |
216 razy |
| Cena: |
770000 zł |
| Zobacz: |
|
| Liczba pięter: |
2 |
| Powierzchnia: |
135 m2 |
| Oddany do użytku: |
Lata 90 |
| Materiał budowlany: |
Cegła |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Balkon, Garaż, Osiedle strzeżone, Obiekt monitorowany, Telewizja kablowa, Dostęp do internetu, Klimatyzacja, Plac zabaw, |
| Adres: |
Grzegórzecka |
| Miejscowosc: |
Kraków |
| Dzielnica: |
Grzegórzki |
| Telefon: |
+48 12 421 80 89 |
| Telefon komórkowy: |
+48 506 088 466 |
| Osoba do kontaktu: |
Anna |
| Fax: |
+48 12 421 80 89 |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2007-05-07

piekny dom w atrakcyjnym polozeniu.
-Zlokalizowany pomiedzy ul. Kierzkowskiego i Zakopianska, ok (10min do centrum ). Powierzchnia ok 300m2, 3-poziomowy.
3 balkony i 70m2 taras. Powierzchnia magazynowa ok 70m2 o wysokosci 4m. Dzialka 9 arowa z 10 miejscami parkingowymi. Obiekt monitorowany. Przystosowany dla biur.
więcej.. »
Z dnia: 2008-11-17

Do sprzedania piękna działka (komercyjna, budowlana) 1300m w samym centrum Tarnowa przy ulicy Lwowskiej / Warzywnej. Działka może być wykorzystana jako typowo komercyjna/usługowa lub pod apartamentowiec z usługami. Cena za całość to 650tys (500zl za metr).
Agencje zapraszam do współpracy, ale na zasadach ogólnych poprzez to ogłoszenie bez podpisywania wcześniejszej umowy.
więcej.. »
Z dnia: 2007-06-02

Do wynajęcia powierzchnia około 100m2 pod biura lub ciche rzemiosło na 1 piętrze domu mieszkalnego , do wykończenia wg własnego projektu (ścianki działowe , itp) Lokalizacja - Modlniczka przy drodze nr 79 na granicy z Zabierzowem. Dogodny dojazd, przystanek MPK , możliwe miejsca parkingowe.
więcej.. »
Z dnia: 2007-04-26

w cenie wynajmu wliczony jest czynsz, pokój . 18m, duża jasna kuchnia, możliwość podłączenia telewizji kablowej a zarazem internetu, częściowo umeblowane, kuchnia kompletna, dogodny dojazd środkami MPK, ok. 8-10 km od Centrum Krakowa, w pobliżu znajduje się plac zabaw, przedszkole, zalew wodny, basen
więcej.. »
Z dnia: 2008-02-23

Bardzo dobra oferta zamiany mieszkania dla seniorów i nie tylko : mieszkanie superkomfortowe I p. 27 m2 plus loggia 9 m2 przy ul.Wysłouchów os. Kurdwanów( na miejscu bar mleczny, fryzjer, bank itp plus szybki tramwaj) zamienię na równorzędne lub większe za dopłatą w dz. Krowodrza (chętnie Bronowice, Azory)
więcej.. »