mazowieckie | Ogladane 279 razy
Sprzedam mieszkanie » Piaseczno
Nietypowe mieszkanie na parterze,wysokość 3,,90,dwie antresole 1,50z przeznaczeniem na sypialnie (nie wliczone w metraż) oraz garderoba,rolety zewnętrzne,spiżarka,ogródek.Blisko do szkoły,przedszkola,przychodni,autobusu.Możliwość adaptacji na lokal użytkowy.
| Oferta z dnia: |
2008-06-04 |
| Numer oferty: |
22835 |
| Ogladane: |
279 razy |
| Cena: |
416000 zł do negocjacji |
| Zobacz: |
|
| Cena za m2: |
8000 zł |
| Status własności: |
Spół. wł. z KW |
| Liczba pokoi: |
2 |
| Piętro: |
Spół. wł. z KW |
| Liczba pięter: |
3 |
| Powierzchnia: |
52 m2 |
| Oddany do użytku: |
Lata 90 |
| Materiał budowlany: |
Pustak |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Taras / Patio, Okna nowe plastikowe, Dostęp do internetu, |
| Adres: |
młynarska |
| Miejscowosc: |
Piaseczno |
| Telefon komórkowy: |
609-245-324 |
| Osoba do kontaktu: |
tesa |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2008-05-19

Dostępne od 1.06.2008.
Biuro o łącznej powierzchni około 400m2 składające się na 14 pomieszczeń w tym kuchnia, łazienka, sala konferencyjna, 2 duże otwarte pomieszczenia, około 6 pokoi średniej wielkości.
Powierzchnia zaaranżowana, z własną kuchnią i łazienką.
Dwa miejsca w garażu podziemnym w cenie,
dodatkowo parking za budynkiem.
Całodobowy dostęp do budynku.
Kaucja w wysokości
więcej.. »
Z dnia: 2007-08-02

Poszukuję POKOJU samodzielnego, niekrępującego, z dostępem do kuchni i łazienki, z możliwością przeniesienia(zgodą właściciela mieszkania) internetu w sieci ASTER. Najchętniej Mokotów, w pobliżu linii metra lub Ochota, Rakowiec w pobliżu linii autobusu 172. Pokój może być(najchętniej) NIEUMEBLOWANY lub częściowo umeblowany. Jestem spokojnym, pracującym, dorosłym mężczyzną. Interesują mnie poważne
więcej.. »
Z dnia: 2008-05-13

Atrakcyjny lokal biurowy na parterze, doskonała lokalizacja w spokojnej, willowej części Mokotowa.
Wejście z klatki schodowej.
Lokal gotowy do użytkowania, sieć komputerowa wraz z Neostradą i meble biurowe w cenie.
Lokal na parterze, wejście z klatki schodowej.
Składa się z dwóch oddzielnych gabinetów o pow.24 m2 i 22 m2,
recepcji 8 m2,
dużej; open space; o pow.36 m2,
pokoju 16 m2,
więcej.. »
Z dnia: 2008-11-24

Działka rekreacyjna Rodzinnych Ogrodów Działkowych RYBITEW, blisko rzeka Narew, do zagospodarowania; ogrodzona, prąd, woda; w cenie zawarta konstrukcja (szkielet) domku drewnianego (nowa) 5mx4m z więźbą dachową.
więcej.. »
Z dnia: 2007-02-19

4 pokoje, 72m2, ul.Anieli Krzywoń, 2 piętro w 10 piętrowym, winda, wc oddzielne z łazienką, jeden z mniejszych pokoji połaczony z kuchnią (barek),duzy balkon (loggia), miejsce na parkingu koło bloku, okolica cicha i zielona mimo bliskiej odległości od ulicy Powstańców Śląskich, koło bloku przedszkole i szkoła. Dobra komunikacja miejska, blisko TESCO,Geant,Auchan,Carrefour,apteka,bazarek.
OKAZJA
więcej.. »