+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:
warmińsko-mazurskie | Ogladane 3656 razy

Sprzedam działkę » Trygort

przeznaczenie: siedlisko nadaje się do zamieszkania od zaraz. lokalizacja siedliska jest bardzo dobra pod kątem wykorzystania go na zajazd lub pensjonat (3000 m2). teren sąsiadujący bezpośrednio z siedliskiem (18200 m2) można podzielić na kilka działek (płaski, suchy teren z dogodnym i niezależnym dojazdem) i przeznaczyć pod zabudowę mieszkaniową (sąsiednie działki mają wydane pozwolenia na budowę). siedlisko można też przeznaczyć na intensywną produkcję rolniczą (szklarnia, hodowla) lub stadninę koni. opis nieruchomości: nieruchomość (powierzchnia całkowita 2,1200 ha; działka nr ewid. 90 stanowiąca jedną całość; prawo własności) położona jest we wsi trygort (nr domu 107), gmina węgorzewo w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej węgorzewo-kętrzyn (4 km od węgorzewa), wzdłuż której zlokalizowane są główne zabudowania wsi. odległość siedliska od jeziora mamry wynosi 1.5 km. na wydzielonej działce siedliskowej (3000 m2) znajduje się budynek mieszkalny wolnostojący. położony jest on w głębi posesji, w odległości około 30 m od drogi, od której dodatkowo odgrodzony jest dużym sadem. teren posesji jest ogrodzony płotem drewnianym. na posesji oprócz budynku mieszkalnego znajduje się budynek gospodarczy co sprawia, że całość tworzy przytulne podwórze. dookoła budynków znajduje pozostała część siedliska z dużym sadem, ogrodem warzywnym i drewnianą altaną. bezpośrednio za budynkiem gospodarczym znajduje się pozostała części nieruchomości - płaska, sucha działka rolna o powierzchni 1,8200 ha (z dogodnie położoną wzdłuż działki gminną drogą dojazdową). istnieje możliwość podziału tej części nieruchomości na kilka działek budowlanych z dogodnym i niezależnym dojazdem. sąsiednie działki mają wydane pozwolenia na budowę. budynek mieszkalny (zadbany i odnowiony - do zamieszkania od zaraz) o wymiarach 14.0 m x 7.5 m (105.0 m2) wybudowany został w początkach ubiegłego wieku (ok. 1920). posiada jedną kondygnację nadziemną, strych i jest częściowo podpiwniczony. część mieszkalna budynku posiada 3 pokoje, 2 kuchnie, saunę-łazienę i korytarz. ściany zewnętrzne zostały wykonane z czerwonej cegły na fundamencie betonowym, okna drewniane. ściany wewnętrzne są zrobione z cegły pełnej, drzwi wewnętrzne drewniane, podłogi drewniane. dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty jest dachówką, obróbki blacharskie są z blachy ocynkowanej, rynny plastikowe. budynek posiada przyłącza elektryczne i wodociągowe (kanalizacja jest w trakcie realizacji - planowana do wybudowania przez gminę w 2010 r.). budynek gospodarczy (o powierzchni zabudowy 225,3 m2) jest wykonany częściowo (na długości 10 m) z cegły, otynkowany i pomalowany białą farbą. reszta budynku gospodarczego jest wykonana z desek drewnianych, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty dachówką. wewnątrz budynek gospodarczy podzielony jest na szereg pomieszczeń użytkowych.
Oferta z dnia: 2010-05-02
Numer oferty: 42901 /
Ogladane: 3656 razy
Cena: 850000 zł do negocjacji
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia: 21200 m2
Materiał budowlany: Cegła
Udogodnienia w obiekcie: Działka uzbrojona,
Miejscowosc: Trygort
Powiat: Węgorzewo
Gmina: Węgorzewo
Lokalizacja: Zobacz lokalizację na mapie
Telefon komórkowy: 601558643
Osoba do kontaktu: Daro
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Visual CAPTCHA
Wpisz token z grafiki:

Na góre strony

Inne oferty w tym województwie

Z dnia: 2010-08-23 Kętrzyn » warmińsko-mazurskie » Cena: 400 zł Nieruchomości Kętrzyn Od listopada 2010 r. wynajmę pokój ( 20m kw.) w mieszkaniu 3-pokojowym dla 2 osób w centrum Kętrzyna (płeć, wiek, status: uczniowie czy osoby pracujące, osoby palące czy nie - nie ma znaczenia). W pobliżu sklepy, szkoły etc. Pokój wyposażony jest w podstawowe meble. Pomieszczenie z ogrzewaniem piecowym. Dostęp do kuchni, łazienki. Cena wynajmu pokoju 400 zł / 200 od osoby plus opłaty licznikowe:
więcej.. »
Z dnia: 2011-12-29 Działdowo » warmińsko-mazurskie » Cena: 80 zł Nieruchomości Działdowo Witam Sprzedam działki budowlane na osiedlu Polna.Powierzchnia działek od 5 do 14 ar.Cena do uzgodnienia.Zapraszam do kontaktu osobistego w celu obejrzenia mapek oraz terenu.
więcej.. »
Z dnia: 2010-04-14 Iława » warmińsko-mazurskie » Cena: 120000 zł Nieruchomości Iława Lokal użytkowy w D.H. "Pod Kasztanem" (centrum handlowe miasta - obok Galeria Handlowa "Jeziorak", D.H. "Feniks") z przeznaczeniem na działalnośc handlową lub usługową, biuro; zapewnione zaplecze socjalne; cena do negocjacji.
więcej.. »
Z dnia: 2010-06-28 półwieś » warmińsko-mazurskie » Cena: 80000 zł Nieruchomości półwieś sprzedam działkę rolno- rekreacyjną o pow. 1, 01 ha 10 m. od lini brzegowej jeziora ewingi, , woj. warmińsko- mazurskie, powiat iławski, na działce zaniedbany staw, dojazd drogą utwardzoną. cena 80 tyś.
więcej.. »
Z dnia: 2012-04-03 Ketrzyn » warmińsko-mazurskie » Cena: 150 000 zł Nieruchomości Ketrzyn Pilnie sprzedam dom (polowe "blizniaka") z bardzo dużym ogrodem na obrzeżach Ketrzyna. Dom jest położony w spokojnej dzielnicy a ogród bogaty w różnorodne drzewka owocowe. Dom ocieplony i wyremontowany od zewnątrz. Wewnątrz do remontu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
więcej.. »
wykonano w ≈ 0.654205 sek