mazowieckie | Ogladane 897 razy
Sprzedam dom » Grodzisk Mazowiecki
Dom o pow.120m na działce o pow.1150m. Budynek zbudowany w 2006r, z suporeksu, całość ocieplona i położony kolor, na dachu blacho-dachówka. Rozkład pomieszczeń salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, łazienka, wiatrołap, poddasze użytkowe to cztery sypialnie do własnej aranżacji, łazienka. Media podłączone to energia, woda ujęcie własne, telefon TP.S.A, gaz i woda miejska dostępne w ulicy ok. 50m. Ogrzewanie z pieca zasypowego oraz kominek z płaszczem wodnym.
Działka teren równy i ogrodzony w kształcie kwadratu, istnieje możliwość prowadzenia na tym terenie działalności gospodarczej.
Lokalizacja ok. 500 m od centrum Żabia Wola. Na życzenie klienta pełne wyposażenie domu zostaje w cenie domu.
| Oferta z dnia: |
2009-05-14 |
| Numer oferty: |
33067 |
| Ogladane: |
897 razy |
| Cena: |
489000 zł |
| Cena za m2: |
3490 zł |
| Status własności: |
Hipoteczne |
| Liczba pokoi: |
5 |
| Liczba pięter: |
1 |
| Powierzchnia: |
140 m2 |
| Materiał budowlany: |
Ytong |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Taras / Patio, Okna nowe plastikowe, Telewizja kablowa, Dostęp do internetu, Działka uzbrojona, |
| Adres: |
Okolice |
| Miejscowosc: |
Grodzisk Mazowiecki |
| Lokalizacja: |
Zobacz lokalizację na mapie |
| Telefon: |
227243971 |
| Telefon komórkowy: |
511522308 |
| Osoba do kontaktu: |
Anna |
| Fax: |
227243971 |
| Strona internetowa: |
www.citihome.eu |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2010-01-03

Wynajmę pokój dwóm studentkom, 400zł+rach.od osoby, umeblowane, dobra lokalizacja 10min autobusem do centrum, pokój z balkonem
więcej.. »
Z dnia: 2009-12-09

Działka położona jest w centrum Marek przy ul. Gorzowskiej. W kształcie prostokąta, zakrzewiona. Znajduje się w bliskim zasięgu sieci energetycznej, wodnej i gazowej. Sieć kanalizacyjna w trakcie realizacji. Najbliższe otoczenie to domki jednorodzinne.
więcej.. »
Z dnia: 2010-09-30

Sprzedam działkę budowlaną w Serocku 2000 m^2
Część to działka leśna
Ul. Wyzwolenia
Media w ulicy, dojazd drogą asfaltową z chodnikiem.
Atrakcyjna okolica - w sąsiedztwie osiedle domków jednorodzinnych, ośrodek rekreacyjny, szkoła
więcej.. »
Z dnia: 2009-07-01

Pracujący 29-latek wynajmie pokój 1-osobowy w 2-pokojowym nowowybudowanym mieszkaniu, na 4 piętrze. Pokój ma 13m2, jest umeblowany.
Z racji wykonywanej przeze mnie pracy i częstych wyjazdów mieszkanie przez większą część tygodnia jest do wyłącznej dyspozycji osoby wynajmującej.
W mieszkaniu wszelkie potrzebne wyposażenie – pralka, kuchenka, mikrofalówka, lodówka, zmywarka, TV
więcej.. »
Z dnia: 2011-07-12

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 29 m (podzielona na 2 pokoje), parter, budynek dwupiętrowy z cegły na Woli w Warszawie. Mieszkanie po generalnym remoncie z wymienionymi instalacjami, gotowe do wprowadzenia się. Glazura, terakota, drzwi antywłamaniowe, nowe okna, internet, telewizja kablowa, piwnica. Mieszkanie czyste i zadbane. Blisko park i las, sklepy, świetne połączenie z centrum. Cena 220000.
więcej.. »