podkarpackie | Ogladane 48 razy
Biuro do wynajęcia » Rzeszów
Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 57 m2 znajdujący się na wysokim parterze budynku handlowo – usługowego w okolicy ul. Okulickiego. Są to 3 połączone ze sobą pomieszczenia, toaleta wspólna w korytarzu. Standard dobry, podłoga – wykładzina, okna PCV. Wszystkie media (co z sieci). Obiekt chroniony, duży parking. Możliwość wynajęcia powierzchni usługowo – magazynowej (187 m2 i 71 m2). Licencja nr 3613.
| Oferta z dnia: |
2012-01-20 |
| Numer oferty: |
56074 |
| Ogladane: |
48 razy |
| Cena: |
1254 zł do negocjacji |
| Powierzchnia: |
57 m2 |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Dostęp do internetu, |
| Adres: |
Okulickiego |
| Miejscowosc: |
Rzeszów |
| Telefon: |
178640606 |
| Telefon komórkowy: |
698850217 |
| Osoba do kontaktu: |
Karina |
| Fax: |
178640606 |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2012-01-31

Do wynajęcia lokal usługowo – biurowy o powierzchni 18 m2 znajdujący się na parterze narożnej kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa. Jest to jedno pomieszczenie ze wspólnym wejściem z pozostałymi dwoma sąsiednimi lokalami (ten lokal jest pomieszczeniem przechodnim). Wysokość pomieszczeń – ponad 3 m. Standard dobry, podłoga – wykładzina linoleum, duża witryna. Wszystkie media, CO,
więcej.. »
Z dnia: 2011-04-08

Do wynajęcia kwatera mieszkalna dla 10 pracowników o powierzchni 100 m2 znajdująca się w parterowym budynku mieszkalnym na terenie prywatnej posesji na os. Zimowit w Rzeszowie. Budynek ocieplony, ogrzewany, wyposażony w łazienkę z wc oraz pomieszczenie socjalne. Standard dobry, wszystkie media, C.O. gazowe. Budynki ogrodzone, miejsca parkingowe przy posesji. W podanej cenie 550 zł/os. są media,
więcej.. »
Z dnia: 2009-05-13

Sprzedam dwie działki budowlane w miejscowości Borów - 30 i 34 ary. Mila, spokojna okolica, blisko las, rzeka.
więcej.. »
Z dnia: 2010-07-13

Atrakcyjna dzialka w Bieszczadach,Budowlano-Rolna,w Glinnem na trasie do Jankowiec.Obok wypozyczalni sprzetu budowlanego.Na dzialce Gaz,Kanalizacja,Zrodlo wody,Prad w zasiegu.Przylegla do lasu,100m2 zalesione.Wjazd na dzialkę z drogi asfaltowej.Do miasta Leska 3km.Spokuj cisza ,idealne miejce na budowę domeku jednorodzinnego.
tel.721872064
więcej.. »
Z dnia: 2010-07-27

wynajme kawalerke na długi okres w jarosławiu lub okolicach w cenie do 600zł
więcej.. »