+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:
świętokrzyskie | Ogladane 2404 razy

Sprzedam biuro » Końskie


sprzedam nieruchomość zabudowaną budynkiem biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 1646,10 m2, częściowo ogrodzoną i zagospodarowaną, znajdującą się w peryferyjnej strefie zabudowy miasta końskie. od strony zachodniej graniczy z ul. warszawską o nawierzchni asfaltowej, relacji końskie-grójec (droga krajowa nr742). budynek jest konstrukcji uprzemysłowionej, trzy kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony (budynek główny). od strony wschodniej dobudowano salę zebrań idealną do organizowania konferencji, połączoną z budynkiem głównym poprzez łącznik konstrukcji murowanej. przeważająca część budynku przeznaczona jest pod pomieszczenia biurowe. dużo mniejsza powierzchnia przeznaczona jest na węzły komunikacyjne i pomieszczenia pomocnicze. w podpiwniczeniu znajdują się również magazyny materiałów biurowych, garaż dla samochodów. budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, oświetleniową i siłową, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., odgromową. budynek jest w dobrym stanie. do budynku prowadzi chodnik z płyt betonowych podjazd betonowy. droga dojazdowa do garaży wykonana jest z asfaltu, natomiast droga dojazdowa oraz parking od strony ul. warszawskiej z bloczków betonowych. nieruchomość odgrodzona jest ogrodzeniem konstrukcji stalowej wypełnionym siatką z drutu ocynkowanego. cena wynajmu całości to 44.280,00 zł brutto (cena wynajmu części budynku lub biura do uzgodnienia). cena sprzedaży do uzgodnienia.
Oferta z dnia: 2011-10-17
Numer oferty: 55143
Ogladane: 2404 razy
Cena: 1500000 zł
Status własności: Hipoteczne
Liczba pięter: 3
Powierzchnia: 2110 m2
Oddany do użytku: Lata 70
Udogodnienia w obiekcie: Obiekt do remontu, Garaż, Garaż podziemny, Działka uzbrojona,
Adres: Warszawska
Miejscowosc: Końskie
Telefon komórkowy: 661968451
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Promuj swoje ogłoszenie nieruchomości:

nieruchomości Skopiuj poniższy kod i umieść na swojej stronie internetowej, aby zwiększyć oglądalność twojej oferty..


Podobne nieruchomości

Z dnia: 2009-11-20 Kielce » świętokrzyskie » Cena: 180000 zł Nieruchomości Sprzedam mieszkanie
więcej »
Z dnia: 2011-06-15 Ostrowiec » świętokrzyskie » Cena: 110 zł Nieruchomości Mieszkanie ustawne, jasne, ciche, do remontu przede wszystkim łazienka, bez balkonu, niskie opłaty.
więcej »
wykonano w ≈ 0.755296 sek