+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:
pomorskie | Ogladane 2108 razy

Sprzedam lokal » Rzeczenica


Oferta bez pośredników nieruchomość jest moją własnością

Nieruchomość przylega bezpośrednio do głównej drogi krajowej NR.25- Koszalin, Mielno---Człuchów (Jedna z Głównych Dróg Nad Morze). Jest w centrum miejscowości Rzeczenica, lokalizacja ta sprawia iż są to korzystne warunki na wiele działalności. Są tu bardzo ładne tereny turystyczne, w okolicy jest wiele jezior ze szlakami turystycznymi. W związku z tym iż nieruchomość przylega do drogi krajowej jest bardzo duże zapotrzebowanie na pokoje hotelowe dla przejezdnych, w okolicy nie ma wizualnie tak atrakcyjnego budynku jak ten dlatego jest też bardzo duże zainteresowanie na wynajem sali wraz z bazą hotelową na wesela

1004m2 + Działka 3200m2

Zrobiłem Wycenę Nieruchomości i Rzeczoznawca wycenił ją na ponad 2 mln zł !!! Zainwestowałem w nieruchomość o wiele więcej środków pieniężnych niż podana cena. Moja cena za tą nieruchomość jest naprawdę atrakcyjna. Zapraszam do obejrzenia oraz do kupna.

Cena netto = 890 000 zl Cena brutto zawiera 23% VATu = 1 094 700 Nabywca ma możliwość zwrotu całej kwoty (204 700zł) VAT-u.

Macie Państwo mozliwość zwrotu Vat jednorazowo całej kwoty lub poprzez amortyzację to już zależy od Państwa. Wystawiam pełną fakturę na 23% VAT i całkowity koszt tej nieruchomości dla osoby która nieruchomość kupi będzie ceną netto.

nieruchomość można kupić na firmę i wrzucić ją w koszty tym samym płacąc mniejszy podatek w swojej działalności.

Budynki oraz działka przeznaczone pod tereny Użytkowe, Handlowe, Mieszkalne więc przyszły właściciel ma możliwość przeznaczyć całą nieruchomość na dowolny cel- Hotel, Pensjonat, Dom Weselny, Produkcję, Skład Budowlany, podzielenie budynku na lokale użytkowe pod wynajem na działalności. ITP.

liczba kondygnacji: 4

piwnica: 11 wydzielonych pomieszczeń w tym kotłownia i skład opału

parter: w skład wchodzą: osobne pomieszczenie z przeznaczeniem na sklep, aptekę, wynajem pod placówkę banku lub inną działalność z zapleczem sanitarnym. Pizzeria, restauracja, bar , sala konsumpcyjna i zaplecze kuchenno - magazynowe z wyposażeniem

I piętro. Piętro budynku to osiem pokoi hotelowych i jeden apartament w trakcie adaptacji. Wszystkie pomieszczenia z łazienkami.

II piętro. (poddasze) do wykorzystania na np. pokoje hotelowe

Gdy by Państwo chcieli rozbudować, przebudować nieruchomość jest możliwość wzięcia dotacji na rozwój hotelarstwa, turystyki lub innych programów operacyjnych z Unii Europejskiej.

Oferta z dnia: 2011-04-11
Numer oferty: 51907
Ogladane: 2108 razy
Cena: 890000 zł
Powierzchnia: 1004 m2
Udogodnienia w obiekcie: Balkon, Taras / Patio, Okna nowe plastikowe, Garaż, Parking strzeżony, Obiekt monitorowany,
Miejscowosc: Rzeczenica
Telefon: 663882984
Telefon komórkowy: 663882984
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Promuj swoje ogłoszenie nieruchomości:

nieruchomości Skopiuj poniższy kod i umieść na swojej stronie internetowej, aby zwiększyć oglądalność twojej oferty..


Podobne nieruchomości

Z dnia: 2010-01-18 Gdańsk » pomorskie » Cena: 620000 zł Nieruchomości> Duże mieszkanie na kameralnym, ogrodzonym domów 6-ciorodzinnych z placem zabaw. W bliskiej okolicy szkoła podstawowa (0,8 km) i przedszkola , przystanki autobusowe do Gdańska i do Wrzeszcza(161,167,168,367,525,801, N3), sklepy, tereny zielone sprzyjające rekreacji (spacery, ścieżki rowerowe). Dobrze skomunikowane z Gdańskiem (15 min.) , do obwodnicy zaledwie 2 km, Centrum Handlowe Auchan 4km.
więcej »
Z dnia: 2010-01-30 Sztum » pomorskie » Cena: 23000 zł Nieruchomości Sprzedam 2 garaże identycznej wielkości. Cena za 1 garaż. Mogą pomieścić auto dostawcze max długie i wysokie.
więcej »
wykonano w ≈ 0.674067 sek