+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Artykuły | Katalog firm | Rejestr pośredników | Kredyty hipoteczne | Projekty domów | Forum| Pomoc | Kontakt
2016-09-12 Centrum mniej zanieczyszczone niż jego okolice Badania naukowców z AGH wykazały, że małe miejscowości są bardziej zanieczyszczone niż centrum miasta.... więcej »
Ostatnio na forum:

Tagi:
pomorskie | Ogladane 2055 razy

Sprzedam lokal » Rzeczenica


Oferta bez pośredników nieruchomość jest moją własnością

Nieruchomość przylega bezpośrednio do głównej drogi krajowej NR.25- Koszalin, Mielno---Człuchów (Jedna z Głównych Dróg Nad Morze). Jest w centrum miejscowości Rzeczenica, lokalizacja ta sprawia iż są to korzystne warunki na wiele działalności. Są tu bardzo ładne tereny turystyczne, w okolicy jest wiele jezior ze szlakami turystycznymi. W związku z tym iż nieruchomość przylega do drogi krajowej jest bardzo duże zapotrzebowanie na pokoje hotelowe dla przejezdnych, w okolicy nie ma wizualnie tak atrakcyjnego budynku jak ten dlatego jest też bardzo duże zainteresowanie na wynajem sali wraz z bazą hotelową na wesela

1004m2 + Działka 3200m2

Zrobiłem Wycenę Nieruchomości i Rzeczoznawca wycenił ją na ponad 2 mln zł !!! Zainwestowałem w nieruchomość o wiele więcej środków pieniężnych niż podana cena. Moja cena za tą nieruchomość jest naprawdę atrakcyjna. Zapraszam do obejrzenia oraz do kupna.

Cena netto = 890 000 zl Cena brutto zawiera 23% VATu = 1 094 700 Nabywca ma możliwość zwrotu całej kwoty (204 700zł) VAT-u.

Macie Państwo mozliwość zwrotu Vat jednorazowo całej kwoty lub poprzez amortyzację to już zależy od Państwa. Wystawiam pełną fakturę na 23% VAT i całkowity koszt tej nieruchomości dla osoby która nieruchomość kupi będzie ceną netto.

nieruchomość można kupić na firmę i wrzucić ją w koszty tym samym płacąc mniejszy podatek w swojej działalności.

Budynki oraz działka przeznaczone pod tereny Użytkowe, Handlowe, Mieszkalne więc przyszły właściciel ma możliwość przeznaczyć całą nieruchomość na dowolny cel- Hotel, Pensjonat, Dom Weselny, Produkcję, Skład Budowlany, podzielenie budynku na lokale użytkowe pod wynajem na działalności. ITP.

liczba kondygnacji: 4

piwnica: 11 wydzielonych pomieszczeń w tym kotłownia i skład opału

parter: w skład wchodzą: osobne pomieszczenie z przeznaczeniem na sklep, aptekę, wynajem pod placówkę banku lub inną działalność z zapleczem sanitarnym. Pizzeria, restauracja, bar , sala konsumpcyjna i zaplecze kuchenno - magazynowe z wyposażeniem

I piętro. Piętro budynku to osiem pokoi hotelowych i jeden apartament w trakcie adaptacji. Wszystkie pomieszczenia z łazienkami.

II piętro. (poddasze) do wykorzystania na np. pokoje hotelowe

Gdy by Państwo chcieli rozbudować, przebudować nieruchomość jest możliwość wzięcia dotacji na rozwój hotelarstwa, turystyki lub innych programów operacyjnych z Unii Europejskiej.

Oferta z dnia: 2011-04-11
Numer oferty: 51907
Ogladane: 2055 razy
Cena: 890000 zł
Powierzchnia: 1004 m2
Udogodnienia w obiekcie: Balkon, Taras / Patio, Okna nowe plastikowe, Garaż, Parking strzeżony, Obiekt monitorowany,
Miejscowosc: Rzeczenica
Telefon: 663882984
Telefon komórkowy: 663882984
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Promuj swoje ogłoszenie nieruchomości:

nieruchomości Skopiuj poniższy kod i umieść na swojej stronie internetowej, aby zwiększyć oglądalność twojej oferty..


Podobne nieruchomości

Z dnia: 2010-05-03 Lębork » pomorskie » Cena: 0 zł Nieruchomości Zamienię kawalerkę komunalną w centrum Lęborka (mieszkanie słoneczne, na II piętrze, 25m2, pokój, łazienka i wnęka kuchenna, balkonik) na podobne mieszkanie w Trójmieście.
więcej »
Z dnia: 2012-11-13 Gdynia » pomorskie » Cena: 1000 zł Nieruchomości posiadam mieszkanię do wynajęcia 48 m ,umeblowane , 1 piętro ,2 pokoje . Cena wynajmu odstępne 1000zł + czynsz +opłaty
więcej »
wykonano w ≈ 0.704728 sek