podkarpackie | Ogladane 41 razy
Lokal do wynajęcia » Rzeszów
Do wynajęcia lokal usługowo – magazynowo – produkcyjny o powierzchni 187 m2 i wysokości ok. 3,5 m (5,5 m w szczycie) znajdujący się na wysokim parterze budynku handlowo – usługowego w okolicy ul. Okulickiego. Jest to powierzchnia otwarta z wydzielonym pomieszczeniem socjalnym. Posiada rampę, posadzka betonowa. Wszystkie media (co z sieci, siła). Obiekt chroniony, duży parking, plac manewrowy, dojazd TIR. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej (57 m2). Licencja nr 3613.
| Oferta z dnia: |
2012-01-20 |
| Numer oferty: |
56073 |
| Ogladane: |
41 razy |
| Cena: |
3366 zł do negocjacji |
| Powierzchnia: |
187 m2 |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Dostęp do internetu, |
| Adres: |
Okulickiego |
| Miejscowosc: |
Rzeszów |
| Telefon: |
178640606 |
| Telefon komórkowy: |
698850217 |
| Osoba do kontaktu: |
Karina |
| Fax: |
178640606 |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2011-11-23

Do wynajęcia hale magazynowe o łącznej powierzchni ok. 1 400 m2 wraz z utwardzonym placem składowo – manewrowym o pow. 15 a. Są to następujące powierzchnie:
- hala stalowa o powierzchni 450 m2 (wymiary 30 x 15 m) i wysokości ok. 5 m. Hala ocieplona, kryta blachą, podłoga betonowa, 1 brama wjazdowa (roleta). Siła, gaz, CO.
- Hala namiotowa o konstrukcji stalowej, powierzchnia 375 m2
więcej.. »
Z dnia: 2009-09-06

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 64,6 m kw w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 9 pietrze , 10-cio piętrowego bloku.
Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i osobnej ubikacji. W przedpokoju znajduje się pawlacz i duża szafa. W całym mieszkaniu okna PCV, na podłogach parkiet /mozaika/, w kuchni , łazience i ubikacji – płytki.
więcej.. »
Z dnia: 2010-01-16

Bardzo ladne mieszknie 15 min od lancuta 30min od Rzeszowa
w przepieknej okolicy spokojnej mieszkanie do zamieszkania od zaraz
więcej.. »
Z dnia: 2011-11-14

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej i garaż w zabudowie bliźniaczej , dom w stanie deweloperskim , garaż całkowicie wykończony , miejscowości Głogów Małopolski . Szeregówka środkowa o powierzchni użytkowej 142 m² , garaż 22 m² , działka 4,4 ara , dom wybudowany pustak ceramiczny max , ocieplony 12 cm styropian , otynkowany , dach dachówka ceramiczna , orynnowanie pionowe i
więcej.. »
Z dnia: 2011-10-18

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ok. 1,50 ha położona w miejscowości Zawóz, gmina Solina.
Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnym turystycznie miejscu wśród zabudowy mieszkaniowej i rekreacyjnej, w odległości około 600 m od Jeziora Solińskiego. Wjazd na działkę bezpośrednio z lokalnej drogi asfaltowej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o
więcej.. »