wielkopolskie | Ogladane 1281 razy
Kupię mieszkanie » Poznań
kupię mieszkanie w Poznaniu, najchętniej w kamienicy
| Oferta z dnia: |
2009-07-17 |
| Numer oferty: |
34955 |
| Ogladane: |
1281 razy |
| Cena: |
1000000 zł do negocjacji |
| Liczba pokoi: |
3 |
| Liczba pięter: |
4 |
| Powierzchnia: |
70 m2 |
| Udogodnienia w obiekcie: |
Balkon, Obiekt do remontu, |
| Miejscowosc: |
Poznań |
| Telefon komórkowy: |
601853380 |
| Osoba do kontaktu: |
Andrzej Horoszkiewicz |
| Wiadomość do autora oferty: |
|
Inne oferty w tym województwie
Z dnia: 2011-01-23

Działka położona jest tuż przy drodze wojewódzkiej nr 449. (trasa Ostrzeszów-Wrocław)
Obszar ma zostać włączony do wałbrzyskiej strefy ekonomicznej.
więcej.. »
Z dnia: 2011-07-06

Mam do zaoferowania Państwu ładną kawalerkę położoną w Poznaniu, w dzielnicy Wilda, przy ul. 28 Czerwca 1956r. Mieszkanko jest całkowicie wyremontowane, umeblowane i wyposażone. W korytarzu znajduje się domofon oraz duże lustro 190x70 cm. W pokoju znajduje się kanapa do spania , stolik ,dwie komody ,stolik z TV ,lampa stojąca oraz duża szafa na odzież .Kuchnia jest wyposażona
więcej.. »
Z dnia: 2010-03-01

Dwie studentki szukają dwóch osób do jednego pokoju w mieszkaniu dwupokojowym na Ratajach, na osiedlu Piastowskim, blisko Rondo Rataje. Świetna lokalizacja!!! Dwie minuty do przystanku Serafitek (tramwaje: 3,6,11,12; autobusy: 232,74), 5 minut tramwajem do centrum. Przy bloku znajduje się Biedronka, piekarnia, apteka, sklep 24h/d. Pokój jest jasny, w pełni umeblowany, powierzchnia około 14m kw. W
więcej.. »
Z dnia: 2011-04-03

Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę o powierzchni 1100 m2 położoną w miejscowości Kamionki. Działka o kształcie regularnego prostokąta, usytuowana w urokliwym miejscu, bezpośrednio przy lesie. Cicha, spokojna okolica. Znakomite miejsce dla biegaczy, miłośników przyrody, pieszych spacerów, wycieczek rowerowych.
Rozwinięta infrastruktura w pobliżu m.in. sklep, przedszkole. Do działki dochodzi
więcej.. »
Z dnia: 2011-03-05

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 48,4m na 7 piętrze, na os. Rzeczypospolitej na Ratajach.
Układ mieszkania 2 niezależne pokoje, otwarta kuchnia z oknem, łazienka, korytarz, balkon. Mieszkanie słoneczne, okna od strony zachodniej.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Stan techniczny do odnowienia, w pokoju i kuchni panele na podłogach, wszystkie okna plastikowe.
W mieszkaniu pozostaje zabudowa
więcej.. »